Dodge – Americké vozidlá

INŠPIROVANÝ IKONOU

Ikonický dizajn, vrúbkovaná karoséria a impozantné vzory mriežky dodávajú Dodge Chargeru elegantný, ostrý a agresívny vzhľad.

OTVOR NA NASÁVANIE VZDUCHU NA KAPOTE

Kapota Dodge Charger GT, R/T a R/T Scat Pack poskytuje viac než len hrozivý vzhľad. Pohybuje hliníkovým otvorom nasávania vzduchu s funkčnou lopatkou, aby udržal motor na optimálnej prevádzkovej teplote.

SMELÝ VÝKON

Dodge Charger SRT® Hellcat prezentuje svoj výkon pomocou funkčného otvoru nasávania vzduchu na kapote a dvoma odsávačmi vzduchu, aby sa v motorovom priestore zabezpečilo efektívne odvádzanie tepla.

JEDNOLIATY KONCOVÝ LED SVETLOMET

Jednoliaty dizajn koncového svetlometu LED ukazuje svetu, že ste pripravení konať.

BACHA, SPOJLER

Keď sa veziete vo výkonnom Dodge Chargeri, vodiči, ktorí idú za vami, strávia veľa času tým, že vás obdivujú. Majú šťastie, že pred nimi sa nachádza štýlový spojler, ktorý môžu preskúmať.

JEDNODIELNY ZÁZRAK

Jednodielny výkonný spojler vo farbe karosérie, typický pre Charger SRT® Hellcat, pomáha predvádzať výkonný dizajn aj vzadu a zároveň pridáva prítlak, aby vyvážil vozidlo pri vysokých rýchlostiach.

UŽITOČNÉ FUNKCIE

Každý kúsok Dodge Chargera bol starostlivo navrhnutý tak, aby vytvoril elegantné štylizované prevedenie.

VYHRIEVANÉ ZRKADLÁ

Vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá pomáhajú systému sledovania slepých uhlov a detekcii zadného križovania cesty (ak sú vo výbave).

DVERE PALIVOVEJ NÁDRŽE BEZ KRYTU

Dvere palivovej nádrže bez krytu sú viac než len štýlovým detailom. Elektronické uzamykacie dvere majú vo vnútri kabíny odblokovanie, ktoré pomáha zabrániť krádeži alebo manipulácii.

NAŠTARTOVANIE VOZIDLA NA DIAĽKU

Dostupný systém Remote Vehicle Start môže naštartovať motor a automaticky aktivovať nastavenia klimatizácie, odmrazovanie a vyhrievané sedadlá.

DODGE CHARGER SRT® HELLCAT WIDEBODY

Štvordverové vozidlo s ohromujúcou silou a výraznejším rámom.