Dodge – Americké vozidlá

INTERIÉR

REŽIM RIADENIA SI ZVOLÍ VODIČ SÁM

Optimalizuj svoju jazdu. Zvoľ si svoju silu. Elektrický posilňovač riadenia umožňuje vodičovi vybrať si z troch režimov riadenia: Normal, Comfort a Sport.

SKONŠTRUOVANÝ, ABY ZAPÔSOBIL

Štýl, pohodlie a technológia Dodge Charger sú v popredí. Hliníkový litografický panel prístrojovej dosky kovaný v jednodielnej konštrukcii vyzdvihuje špičkové vlastnosti, ako je 7-palcový nastaviteľný digitálny displej s informáciami pre vodiča a 8,4-palcový dotykový displej s najväčšou dostupnosťou vo svojej triede.

DIGITÁLNY INFORMAČNÝ DISPLEJ PRE VODIČA

Exkluzívny 7-palcový displej poskytuje okamžité informácie o výkone, dostupných navigáciách a štatistikách vozidla. Navyše, displej si môžete ľahko prispôsobiť pomocou ovládacích prvkov, ktoré sa nachádzajú na volante.

TLAČIDLO ŠTART/STOP

Stlačiť chodidlom alebo dotykom prsta. Motor môžete naštartovať zošliapnutím brzdového pedála a stlačením tlačidla Štart/Stop.

SYSTÉM UCONNECT® 4C NAV A SIRIUSXM GUARDIAN™

Systém Uconnect® 4C NAV obsahuje funkciu SiriusXM Guardian™, ktorá zahŕňa asistenta cestnej premávky, vzdialený štart vozidla a ďalšie...

RIADIACA PÁKA INŠPIROVANÁ VÝKONOM

Exkluzívna osemstupňová automatická prevodovka TorqueFlite® má plne elektronický menič, ktorý vyzerá a funguje ako tradičný menič prevodov.

KRÁĽOVSKÉ ZAOBCHÁDZANIE

Dodge Charger je nabitý štýlovými a pohodlnými funkciami, vďaka ktorým bude vaša jazda pohodlnejšia.

VYHRIEVANÉ A ODVETRÁVANÉ PREDNÉ SEDADLÁ

Vyhrievané sedadlá sú k dispozícii vpredu aj vzadu. Dostupné sú aj odvetrávané predné sedadlá s ventilátormi vo vnútri sedadiel, ktoré cirkulujú chladiaci vzduch v kabíne a odvádzajú teplo z povrchov sedadiel, čím zvyšujú pohodlie.

DVOJZÓNOVÁ AUTOMATICKÁ REGULÁCIA TEPLOTY

Zachovajte si chladnú hlavu. Dvojzónová automatická regulácia teploty (ATC) so snímačom vlhkosti umožňuje vám a vášmu spolujazdcovi vpredu zvoliť si ideálnu úroveň pohodlia. Po nastavení bude ATC udržiavať teploty bez ohľadu na vonkajšiu teplotu a zmeny prostredia.

PRIESTOR NA KAŽDOM MIESTE

S objemným batožinovým priestorom a tiež vnútorným priestorom budete mať dostatok miesta pre cestujúcich, náklad a predovšetkým pre seba.

DOSTATOK MIESTA PRE CESTUJÚCICH

Na čo premeniť takmer 3m3 priestoru pre cestujúcich? Čo tak na veľkorysé a pohodlné sedenie až pre päť ľudí?

POBAĽTE SA

Prineste si so sebou na cestu život. V kufri Dodge Chargera môžete odviezť takmer pol kubíka hocičoho.