Dodge – Americké vozidlá

NAHLÁSTE TO

Zlepšite si zážitok z jazdy pomocou smartfónu ako druhého pilota. Pripojte sa cez svoj iPhone® k Apple CarPlay® a získajte prístup k špecifickým aplikáciám. Váš telefón so systémom Android™ sa môže prepojiť aj so systémom Android Auto™ a pomocou dotykovej obrazovky Uconnect® používať určité aplikácie.

SILA INTELIGENCIE

Dodge Charger je charakteristcký dostatkom technológie, ktorá uspokojí aj tých najväčších technických fajnšmekrov – vrátane našich konštruktérov.

7-PALCOVÝ DIGITÁLNY DISPLEJ

Poznanie je moc a so 7-palcovým prispôsobiteľným digitálnym informačným displejom, ktorý umožní vodičovi udržať si prehľad o kľúčových informáciách o vozidle, máte oboje.

ADAPTÍVNY TEMPOMAT S FUNKCIOU STOP

Kryjeme vám chrbát – aj výhľad. Adaptívny tempomat s funkciou stop (ACC Stop) automaticky upravuje cestovnú rýchlosť vozidla a pomáha vám dodržiavať nastavenú vzdialenosť pomocou ovládača plynu a obmedzeného brzdenia.

TLAČIDLO ŠTART

Tlačidlom Štart môžete odomknúť dvere potiahnutím za kľučku predných dverí, pokiaľ máte kľúče pri sebe. Len čo budete vnútri, pred stlačením tlačidla Štart/Stop stlačte brzdový pedál a naštartujte motor.

REŽIMY JAZDY

Dostupné režimy jazdy vám umožnia nastaviť motor, riadenie a prevod podľa vášho výberu. Je to len ďalší spôsob, ako maximalizovať váš vysokovýkonný stroj.

SYSTÉMY UCONNECT®

ZRÝCHLENÝ PRÍSTUP

Jazda je len taká vzrušujúca, akú si ju urobíte. Systém Uconnect® poskytuje okamžitý prístup k množstvu užitočných a zábavných funkcií.

INTELIGENTNÁ SILA

Dodge Charger je plný funkcií, ktoré dokážu zvládnuť množstvo výkonných technologických zariadení.

TELEFONOVANIE S FUNKCIOU HLASITÉHO ODPOSLUCHU

Necháme vás hovoriť. S integrovaným hlasovým príkazom a technológiou Bluetooth® Streaming Audio môžete odosielať a prijímať hovory, vyberať hudbu alebo meniť rozhlasové stanice svojim hlasom.

VLASTNÉ MENU

Niet nad silu preferencií. S vybranými systémami Uconnect® môžete aplikácie presúvať podľa svojich požiadaviek, aby boli vaše obľúbené funkcie na dosah ruky.

FUNKCIA SIRIUSXM® TRAVEL LINK

Upravte si svoje riadiace stredisko. SiriusXM® Travel Link poskytuje informácie o aktuálnych cenách pohonných látok, počasí, športe, filme a ďalšie informácie na dosah ruky.

ZOSTAŇTE PRIPOJENÝ

Nabíjačka Dodge je nabitá funkciami, ktoré vám umožnia vychutnať si poriadne akčnú jazdu.

NABÍJANIE CEZ DVOJITÉ USB PORTY

Vychutnajte si nabíjanie. Mediálny rozbočovač obsahuje dva USB porty, ktoré umožňujú nabíjanie zariadení počas jazdy.

POMOCNÉ ZÁSUVKY

Počas nabíjania hovorte. 12-voltová zásuvka v rozbočovači médií umožňuje nabíjať elektronické zariadenia počas cesty.

HLASOVÝ PRÍKAZ

Integrovaný hlasový povel zahŕňa telefonovanie s funkciou hlasitého odposluchu, hlasové pokyny a hlasové povely pre rádio a dostupný navigačný systém.

BLUETOOTH®

Pomocou technológie Bluetooth® Streaming Audio môžete bezdrôtovo streamovať hudbu z kompatibilného mediálneho zariadenia. Žiadne káble, žiadne problémy.

NEKONEČNÁ ZÁBAVA

Nastavte tempo svojej jazdy pomocou výkonného a uspokojivého zážitku pri počúvaní rádia.

AUDIO SYSTÉM ALPINE® SO ŠIESTIMI REPRODUKTORMI

Nechajte sa obklopiť zvukom dvoch systémov so šiestimi reproduktormi. Prémiový systém reproduktorov Alpine® so šiestimi reproduktormi má výkon 276 wattov a osemkanálový zosilňovač pre lepšiu ostrosť a čistotu zvuku.

AUDIO SYSTÉM ALPINE® S DEVIATIMI REPRODUKTORMI

Roztočte to pomocou audio systému Alpine® a sadou deviatich reproduktorov. S týmto vybavením vám poskytne váš zvukový záznam pri každom kilometri výnimočnú kvalitu zvuku.

AUDIO SYSTÉM HARMAN KARDON® S DEVÄTNÁSTIMI REPRODUKTORMI

Ponorte sa do intenzívneho priestorového zvuku pomocou najmodernejšieho dostupného audio systému Harman Kardon® so sadou devätnástich reproduktorov.