Dodge – Americké vozidlá

2019 DODGE DURANGO

Cena od: 57 400€

DODGE DURANGO SRT® JE NAJRÝCHLEJŠIE A NAJZDATNEJŠIE TROJRADOVÉ SUV V AMERIKE

DODGE DURANGO MÁ NAJLEPŠIE ŤAŽNÉ SCHOPNOSTI VO SVOJEJ TRIEDE

DODGE DURANGO JE NAJVÝKONNEJŠIE SUV S POHONOM VŠETKÝCH KOLIES

VÝKON

BOJOVNÝ VÝKON

Vychutnajte si čistý výkon dostupného 6,4-litrového motora HEMI® V8 a kultového ducha nadupaného vozidla Dodge. Motor Dodge Durango SRT® ukazuje svoju silu utiahnutím až takmer 4 ton alebo jednej mohutnej horskej dráhy.

EXTERIÉR

UKÁŽTE, ŽE STE TU

S nadupaným dizajnom a prepracovaným štýlom je Dodge Durango pánom ciest. Uplatnite si svoj nárok na charakteristické LED svetlomety, LED denné svietidlá a 11 vonkajších farebných prevedení.

INTERIÉR

IKONICKÝ ZVNÚTRA

Dodge Durango je dostatočne robustný, aby zvládol každé dobrodružstvo, ktoré hľadáte. Je tiež dostatočne prepracovaný, ak hľadáte pohodlie a výbavu, ako sú napríklad interiérové doplnky potiahnuté kožou.

TECHNOLÓGIA

BUĎTE LEPŠÍ AKO KONKURENCIA

Dodge Durango ponúka punc plnej výbavy s najmodernejšími funkciami, ktoré mu môže každý systém domácej zábavy závidieť. Vyskúšajte to. A potom to vyskúšajte ešte raz!

BEZPEČNOSŤ A OCHRANA

OCHRANA NA CESTE

Dodge Durango má viac ako 60 štandardných a dostupných bezpečnostných a ochranných prvkov. Takže keď si sadnete za volant, na ceste sa budete cítiť bezpečne.

BALÍČKY

NAVRHNUTÉ TAK, ŽE S ADRENALÍNOM SA POČÍTA

Vyberte si svoj vlastný vzhľad s dostupnými balíčkami ako Blacktop® Package alebo Brass Monkey Appearance Package. Bez ohľadu na to, čo sa stane, ľudia vás uvidia prichádzať. Môžete si však byť istí, že si zapamätajú, keď budete odchádzať.