Dodge – Americké vozidlá

2019 DODGE CHARGER

Cena od: 52 600€

DODGE CHARGER JE JEDINÝ AMERICKÝ ŠTVORDVEROVÝ VYSOKOVÝKONNÝ AUTOMOBIL.

MODERNÝ ZÁZRAK S VIAC AKO 45-ROČNOU TRADÍCIOU V RADE SILNÝCH AUTOMOBILOV

CHARGER SCAT PACK PONÚKA NAJLEPŠÍ MOTOR S PRIRODZENÝM NASÁVANÍM VO SVOJEJ TRIEDE S VÝKONOM 485 KONÍ

STARS & STRIPES – PRICHYSTAJTE SA NA SLÁVU

Navrhnuté vo vojenskom štýle.

VÝKON

OVLÁDNITE CESTU

Dodge predstavuje dedičstvo výkonu a Dodge Charger pokračuje v tejto línii. Búšiace srdce a nečakaný zážitok, to všetko prispieva k nezabudnuteľnej jazde.

Päťbodové zadné odpruženie

Adaptívny tlmiaci systém

Brzdové systémy so štyrmi a šiestimi piestovými brzdami Brembo

Predné a zadné tlmiče Bilstein®

EXTERIÉR

ZRODENÝ NEBÁŤ SA

Ak sa zaoberáte viac ako 45 rokov vysokovýkonnými autami, ktorých dedičstvo vám prúdi v žilách, dostanete aj moderný zázrak, ako je Dodge Charger. Nízky, štíhly profil a vrúbkované bočné telo spolu s výberom zo 14 rôznych dostupných prevedení kolies pôsobia naozaj impozantne.

INTERIÉR

VYTVORENÝ PRE POHODLIE

Od sedadla vodiča až po zadné sedadlo bol Dodge Charger navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny komfort a spoľahlivosť na ceste s priestorom pre cestujúcich v objeme takmer 3 000 l.

TECHNOLÓGIA

INTELIGENCIA A SILA

Motor nie je jediná vec, ktorá je výkonná. Dodge Charger je vybavený najmodernejšou technológiou, ktorá udržiava veci plynulé a prepojené.

SYSTÉM UCONNECT®

Špičkový spoločník do auta na dosah ruky. So systémom Uconnect® sa môžete prostredníctvom jednoduchého dotykového displeja spojiť so svojím smartfónom, rádiom a ďalšími zariadeniami.

BEZPEČNOSŤ A OCHRANA

PÝCHA OCHRANY

Nehody a nebezpečenstvá, ktoré na nás striehnu na ceste nás len zriedka na seba upozornia. Dodge Charger preto obsahuje množstvo štandardných bezpečnostných a ochranných funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vás a vašich spolujazdcov.

BALÍKY