Dodge – Americké vozidlá

VIAC PRIESTORU, NEŽ BY STE ČAKALI

Predstavte si všetky tie možnosti. Získajte až 2 392 litrov batožinového priestoru, keď sklopíte sedadlá Fold & Tumble v druhom rade a sklápacie sedadlo v treťom rade. Všetky sedadlá tiež môžete ponechať v vzpriamenej polohe, aby sa mohlo usadiť až sedem osôb.

KONŠTRUKČNÁ FLEXIBILNOSŤ

Štandardné sklopné lavicové sedadlo v druhom rade skladané v pomere 60:40 je vybavené čalúnenou strednou lakťovou opierkou s držiakmi na poháre. Na sedenie pre sedem osôb je k dispozícii sklopné sedadlo v treťom rade skladané v pomere 50:50.

FOLD & TUMBLE INÉ SEDADLÁ

Dostupné sedadlá Fold & Tumble poskytujú ľahký prístup dovnútra aj von.

VIAC PRIESTORU POČAS JAZDY

Prepravte až sedem osôb alebo vyskúšajte viac ako 50 rôznych konfigurácií sedenia na prepravu nákladu a cestujúcich. Prémiové sedadlá Fold & Tumble v druhom rade umožňujú vašim spolucestujúcim pohyb z druhého do tretieho radu medzi sedadlami (keď vozidlo nie je v pohybe).

SÚŤAŽIVÉ SEDADLÁ

Obklopte sa správnymi farbami a materiálmi.

NA DETAILOCH ZÁLEŽÍ

POHODLIE V PRVOM RADE

Vy a váš spolujazdec sa budete tešiť z pohodlia vyhrievaných a odvetrávaných sedadiel vodiča a spolujazdca s možnosťou nastavenia v ôsmich smeroch s elektrickým nastavením opory pre driek v štyroch smeroch.

POHODLIE AJ V DRUHOM RADE

Cestujúci v druhom rade majú vďaka stredovej konzole pohodlný prístup k ovládaniu vetrania, USB portom na nabíjanie a elektrickej zásuvke s napätím 115 voltov.

ZACHOVAJTE SI CHLADNÚ HLAVU

Durango vám umožňuje prispôsobiť klímu vo vozidle pomocou automatickej trojzónovej regulácie teploty (ATC). Vodič, spolujazdec vpredu a cestujúci v druhom rade si môžu nastaviť preferovanú teplotu pre každú zónu. ATC udržuje tieto teploty bez ohľadu na zmeny prostredia.

INTELIGENTNEJŠÍ SPÔSOB RIADENIA

Tlačidlami na volante sa ovláda prispôsobiteľný združený digitálny informačný displej s uhlopriečkou 17,8 cm (7 palcov). Pomocou hlasového systému Uconnect® Voice Command môžete telefonovať či ovládať osemstupňovú prevodovku s radiacimi páčkami na volante.