Dodge – Americké vozidlá

ŠPIČKOVÉ VÝKONY

Tieto ničivé tvory prepisujú históriu o energii, sile a výkone.

VEĽKÉ ČÍSLA ZNAMENAJÚ VEĽKÚ SILU

3,6-litrový motor Pentastar® V6 utiahne až 2 812 kg. Dostupný 5,7-litrový motor HEMI® V8 produkuje 360 koní a poskytuje maximálnu ťažnú kapacitu až 3356 a spotrebu 10,7 l/100 km mimo mesta. Ak sa rozhodnete pre motor Durango SRT® s motorom 6,4 l HEMI® V8, získate až 475 koní, krútiaci moment 637 Nm a najvyšší ťažný výkon vo svojej triede až 3 946 kg.

NAŠA SILA V HRE

Pevná konštrukcia, pôsobivá brzdná sila a spoľahlivá stabilita prispievajú k disponibilnej ťažnej kapacite 3 946 kg s modelom Durango SRT®

TAKMER DOKONALÉ ROZLOŽENIE HMOTNOSTI 50/50

Vpredu umiestnený motor a zadný náhon prispievajú k takmer dokonalému rozloženiu hmotnosti 50/50 (modely RWD). Počas zrýchlenia sa hmotnosť presunie na poháňanú nápravu, aby sa zvýšil prítlak a zlepšil ťah.

REGULÁCIA KÝVANIA PRÍVESU

Štandardná funkcia regulácie kývania prívesu vyvíja striedavo brzdný tlak na kolesá a upravuje škrtiacu klapku tak, aby sa eliminovali výkyvy a udržiavala sa stabilita systému vozidla a prívesu.

PODMANIVÁ KONTROLA

ZVLÁDNITE TAKMER VŠETKY PODMIENKY

Dodge Durango ponúka dva systémy pohonu všetkých kolies – v závislosti od vášho výberu motora. Obidva systémy zlepšujú trakciu a ovládanie vozidla za rôznych podmienok na ceste.

NEPOPIERATEĽNÁ SILA

6.4L SRT HEMI® V8 ENGINE

The 6.4L SRT HEMI® V8 engine, standard on the Durango SRT® All-Wheel-Drive model, is a show of pure might. It pushes out a monstrous 475 horsepower.
Click Here

5.7L R/T V8 ENGINE

The available 5.7L R/T V8 engine with Variable Valve Timing (VVT), Fuel Saver Technology and eight-speed automatic transmission allows Durango to reach up to 22 highway mpg. But the real story is performance. Not only does this powerhouse deliver up to 360 horsepower.

SKVELÉ PRERAĎOVANIE RÝCHLOSTÍ

Dodge Durango sa štandardne dodáva s osemstupňovou automatickou prevodovkou, exkluzívnou vo svojej triede, ktorá ponúka pôsobivú účinnosť, zrýchlenie a radenie. Elektronické radenie T-shifter prispieva k zdokonaleniu interiéru, zatiaľ čo radiace páčky na volante umožňujú presné manuálne ovládanie prevodovky.

VOĽBA SYSTÉMOV POHONU VŠETKÝCH KOLIES

Vládnite uliciam, keď ste za volantom. Výkonnostné možnosti vozidla Dodge Durango sú znásobené dvomi systémami pohonu všetkých kolies (AWD), v závislosti od vášho výberu motora.

REŽIM SRT

S dostupným režimom SRT stačí stlačiť tlačidlo a dosiahnuť tak skutočnú silu. Pripojte sa k silnému dedičstvu značky Dodge a zvýšte výkon svojho vozidla.

POSILA PRI RIADENÍ

Štandardný elektrický posilňovač riadenia, mohutné oceľové tlmiče a pružiny a veľké torzné tyče podporujú jazdnú dynamiku.