Dodge – Americké vozidlá

UCONNECT® 4 A 4C NAV

MODERNIZOVANÝ SVALOVEC

Durango ponúka dva systémy Uconnect® systems – Uconnect 4 a Uconnect 4C NAV. Súčasťou systému Uconnect 4 je 7-palcová dotyková obrazovka, integrácia Android Auto™, podpora Apple CarPlay®, integrovaný systém hlasových povelov Voice Command, prehrávanie zvuku cez Bluetooth® a systém SiriusXM®. Uconnect 4C NAV má až 8,4-palcový displej (uhlopriečka 31,3 cm) a navyše aj systém SiriusXM Guardian™, navigáciu, dopravný systém SiriusXM Traffic Plus a cestovateľský systém SiriusXM Travel Link. So systémom SiriusXM Guardian™ budete so svojím vozidlom v takom spojení, o akom ste mohli doteraz len snívať. Vďaka lepšiemu diaľkovému prístupu a ovládaniu máte pomoc so sebou všade, kde ju na ceste potrebujete: od cestnej asistenčnej služby cez navigáciu až po bezpečnostné výstrahy. Systém SiriusXM Guardian je k dispozícii vo vybraných modeloch.

SYSTÉM SIRIUSXM GUARDIAN™

INTEGRÁCIA ANDROID AUTO™

PODPORA APPLE CARPLAY®

SYSTÉM SIRIUSXM®

SYSTÉM NAVIGÁCIE

POTREBNÉ PRIPOJENIE

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ SO SYSTÉMOM UCONNECT® 4C NAV

Keď ste za volantom, mali by ste mať na mysli len jednu vec, a tou je jazda. Preto je k dispozícii systém Uconnect® 4C NAV, ktorý je nabitý funkciami, ktoré uľahčujú pripojenie, ako sú navigácia, ovládacie prvky na volante, telefonovanie bez použitia rúk a ďalšie.

ÚPLNÉ POHODLIE

Najlepšie technológie sú tie, ktoré vám zjednodušia život. Až sa budete čudovať, ako ste mohli žiť bez všetkých funkcií, ktorými je Dodge Durango nabitý.

V PAMÄTI JE SILA

Pomocou pamäťovej funkcie sa môžu vyvolať nastavenia pre dvoch rôznych vodičov – od elektricky ovládanej polohy sedadla vodiča a volantu po vonkajšie spätné zrkadlá a predvolené rozhlasové stanice.

MOC V RUKÁCH PASAŽIEROV

Prehrávajte zvuk bezdrôtovo so zariadením kompatibilným s Bluetooth®. Pripojte sa cez HDMI a USB porty. Všetky vaše zariadenia zostanú nabité vďaka 115-voltovej elektrickej zásuvke.

SYSTÉM SIRIUSXM®

VYSIELANIE ZVUKU CEZ BLUETOOTH®

HDMI/USB PORTY

ELEKTRICKÉ ZÁSUVKY

SYSTÉM ZÁBAVY BLU-RAYTM S DVOMI OBRAZOVKAMI

Doprajte svojim spolucestujúcim viac než len jazdu. Pustite cestujúcim na zadnom sedadle disk Blu-ray™ s dostupným 9-palcovým zábavným systémom Blu-ray s vysokým rozlíšením s rozhraním HDMI (High-Definition Media Interface).

7-PALCOVÝ DIGITÁLNY INFORMAČNÝ DISPLEJ PRE VODIČA

Praktický 7-palcový (18 cm) združený displej s informáciami pre vodiča s ovládaním na volante zobrazuje informácie o zdroji zvuku, spotrebe paliva, stave vozidla, rôzne výstrahy a navigačný systém.

AUDIO

Informácie o rozhlasových staniciach sa zobrazujú vpredu a v strede pre lokálne stanice a pre systém SiriusXM®

ÚSPORA PALIVA

Sledujte počet najazdených kilometrov a zlepšujte svoje jazdné návyky pomocou okamžitých údajov o spotrebe paliva na digitálnom displeji.

VÝSTRAHY

Zostaňte v strehu. V prípade potreby máte k dispozícii celý rad upozornení a nastavení vozidla.

TLAČIDLO ŠTART

Štandardným tlačidlom Štart môžete odomknúť dvere potiahnutím za kľučku predných dverí, pokiaľ máte ovládač pri sebe. Systém môžete nastaviť aj tak, aby odomkol iba dvere vodiča.