Dodge – Americké vozidlá

SEDADLÁ INŠPIROVANÉ VÝKONOM

Dodge Challenger ponúka sedadlá navrhnuté tak, aby sa prispôsobili obrysu tela a pomohli vám zaistiť si bezpečie za volantom.

RÝCHLOSŤ V KAŽDOM STEHU

Sedadlá inšpirované výkonom s dôrazným prešívaním určujú vzhľad a celkový dojem interiéru Dodge Challenger. Ikonické logo Scat Pack Bee a SRT® Hellcat sa hrdo vynímajú na predných sedadlách R/T Scat Pack, SRT Hellcat a SRT Hellcat Redeye.

TRÓNY PRE KRÁĽOV RÝCHLOSTI

Prispôsobenie vašim potrebám znamená, že si môžete vybrať z ohromných 17 prevedení, ktorými môžete vybaviť svoj Challenger, či už v štýle retro alebo v modernom luxuse.

ŠPORTOVÉ SEDADLÁ

SEDADLÁ INŠPIROVANÉ VÝKONOM

PREVEZMITE KONTROLU NAD VŠETKÝM, ČO JE VAŠE

Títo výkonní umelci poskytujú nezabudnuteľnú jazdu v bežnej premávke aj na okruhu.

ODVETRÁVANÉ SEDADLÁ

Udržujte si teplotu pomocou vetraných predných sedadiel. Je to viac než len štýlový nádych. Tieto sedadlá poskytujú aj pohodlnejšiu jazdu. Keď ich vyskúšate, už ich nikdy nevymeníte!

VYHRIEVANÉ PREDNÉ SEDADLÁ

Vyhrievané predné sedadlá zaručia pohodlie pre vás a pre vášho spolujazdca bez ohľadu na to, čo sa deje za oknami vozidla.

SPOĽAHLIVÉ RIADENIE

Existujú rôzne druhy volantu pre rôzne prevedenia Challengera. Dodge Challenger so štyrmi dostupnými volantmi na výber: Sport, Performance, Wild Wheel a SRT® vám dáva úplnú kontrolu nad riadením.

VYLEPŠITE SVOJE TECHNOLÓGIE

Dodge Challenger je vybavený najmodernejšou technológiou pre pohodlnejšiu a prepojenejšiu jazdu.

SYSTÉM UCONNECT® 4C NAV

Dostupný systém Uconnect® 4C NAV je vybavený funkciami, ktoré uľahčujú pripojenie mnohých zariadení, ako je navigácia, 4G LTE Wi-Fi Hotspot, najväčší dostupný dotykový displej s rozlíšením 8,4 palca vo svojej triede, telefonovanie s funkciou hlasitého odposluchu a ďalšie.

NAJLEPŠÍ PRIESTOR PRE NÁKLAD VO SVOJEJ TRIEDE

Úložný priestor je jednou z našich silných zbraní, či už sa chystáte na preteky alebo nedeľný výlet.

SILA ÚLOŽNÉHO PRIESTORU

Praktický a vysokovýkonný automobil znamená motor s pôsobivým výkonom a najlepší batožinový priestor vo svojej triede.

VNÚTORNÉ PRIESTORY

Dodge Challenger poskytuje najlepší interiér pre cestujúcich vo svojej triede.

PÄŤ SEDADIEL PRE CESTUJÚCICH

Nenechávajte si všetku zábavu len pre seba. Dodge Challenger má päť sedadiel pre cestujúcich triedy Exclusive, takže pohodlne odveziete všetkých.