Dodge – Americké vozidlá

SYSTÉM UCONNECT®

Dodge Challenger sa pýši najmodernejšou technológiou, vďaka ktorej je výkonná jazda ešte veľkolepejšia.

POTREBNÉ PRIPOJENIE

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ S DOSTUPNÝM SYSTÉMOM UCONNECT® 4C NAV

Keď ste za volantom, mali by ste mať na mysli len jednu vec - a tou je jazda. Preto je k dispozícii systém Uconnect® 4C NAV, ktorý je nabitý funkciami, ktoré uľahčujú pripojenie zariadení, ako sú navigácia, telefonovanie bez použitia rúk a ďalšie...

INTELIGENTNEJŠÍ SPÔSOB JAZDY

Váš smartphone vás udrží v kontakte aj vo vašom aute. Pripojením k Apple CarPlay® cez iPhone® alebo Android Auto ™ cez zariadenie Android získate prístup k špecifickým aplikáciám priamo na dotykovej obrazovke Uconnect®.

USILUJEME SA O VYŠŠÍ VÝKON

Dômyselnosť je kľúčom k lepšiemu zážitku z jazdy a my sme sa rozhodli pokračovať v inováciách.

TELEFONOVANIE S FUNKCIOU HLASITÉHO ODPOSLUCHU

Nikdy nespúšťajte oči z cesty. Hlasové povely Uconnect® zahŕňajú hlasové výzvy a hlasové povely pre rádiový systém a dostupný navigačný systém.

DÔLEŽITÉ ŠTATISTIKY

Dostupné stránky o výkone vozidla Dodge ponúkajú štatistiky v reálnom čase, od výkonu motora po skutočnú vynaloženú silu vášho vozidla.

SILA PRISPÔSOBIŤ SA

Ukazovatele Heritage Tic-Toc-Tach obklopujú po stranách 7-palcový konfigurovateľný digitálny displej s informáciami pre vodiča, ktorý obsahuje 0 až 60 časov, časovač okruhu a dostupnú navigáciu po jednotlivých krokoch.

ZVÝŠTE HLASITOSŤ

Perfektná jazda je nemožná bez správnych reproduktorov. Vyberte si ich rozumne.

AUDIO ZOSTAVA ALPINE®

Zostava Alpine® Audio Group sa dodáva s deviatimi reproduktormi Alpine, subwooferom a 506 W zosilňovačom, na ktorý je možné pripojiť až 11 reproduktorov.

AUDIO ZOSTAVA HARMAN KARDON®

Posúva zvuk až na hranicu 900 W a dvoch subwooferov pomocou 18 reproduktorov Harman Kardon® Premium Sound Group.

ŠTANDARDNÉ TLAČIDLO ŠTART

Ak máte kľúče pri sebe, dvere odomknite potiahnutím za kľučku predných dverí. Len čo budete vnútri, pred stlačením tlačidla Štart/Stop stlačte brzdový pedál a naštartujte motor.

JAZDITE INTELIGENTNEJŠIE

Challenger ide nad rámec a pomáha udržiavať veci v pohybe.

5,7-LITROVÝ MOTOR HEMI® V8 S VÝKONOM 280 kW S TECHNOLÓGIOU ÚSPORY PALIVA

Pomocou technológie úspory paliva, ktorá je zabudovaná do dostupného 5,7-litrového motora HEMI® V8 vám naši technici umožnili ušetriť spotrebu na cestách.

7,8 L/100 KM

Nie je to len o sile, ale aj o vytrvalosti. So štandardným motorom Pentastar® V6 s objemom 3,6 litra udržíte jazdu dlhšie až do 7,8 l/100 km