Dodge – Americké vozidlá

ŠPIČKOVÉ VÝKONY

Táto ničivá sila prepíše históriu o energii, sile a výkone.

VYPOČUJTE SI JEHO REV

6,2-litrový preplňovaný motor HEMI® SRT Hellcat V8 vydáva obrovský výkon vo svojej triede o sile 707 koní a odvíja krútiaci moment 881 Nm – čo robí z Dodge Charger SRT® Hellcat 2019 najvýkonnejšie päťmiestne vozidlo, aké sa kedy vyrobilo.

POZORUHODNÁ SILA

R/T Scat Pack je výkonný stroj nabitý exkluzívnym motorom V8 a najlepším výkonom 485 koní v tejto triede. Je to jediný americký štvordverový vysokovýkonný automobil so štandardným štvorpiestovým brzdovým systémom Brembo pre vysoký výkon.

LOV NA VÝKON

Výkon nie je len slovo. Je to rachot motora. Priľnavosť na ceste. Účinnosť zistená v každom kilometri. Výkon je hnacou silou Dodge Chargera.

SUPERCHARGED 6.2L HEMI® SRT HELLCAT V8 MOTOR

Tento úkaz je štandardným prvkom výbavy vozidla Dodge Charger SRT® Hellcat. Dokáže vyvinúť neslýchaný výkon 707 koní – najlepší vo svojej triede. Zažite tvrdú silu, ktorá akoby ani nepochádzala z tejto planéty. Až 707 koní

392 HEMI® V8 MOTOR

Napnite svaly s motorom 392 HEMI® V8, ktorý je štandardne vo vozidlách Charger R/T Scat Pack a Daytona 392. Podáva najlepší výkon vo svojej triede – 485 koní a z 0 na 100 km/h zrýchli približne za 4 sekundy. Až 485 koní

5.7L HEMI® V8 MOTOR

Legenda stále žije vďaka kombinácii silného výkonu a pôsobivej účinnosti. Štandardný motor vo vozidlách Charger R/T a Daytona dosahuje spotrebu 9,4 l/100 km mimo mesta a najvyšší výkon 370 koní. Až 370 koní

3.6L PENTASTAR® V6 ENGINE

Štandardný motor s objemom 3,6 l Pentastar® V6 s výkonom 292 koní spojený so štandardnou osemstupňovou automatickou prevodovkou TorqueFlite® môže dosiahnuť spotrebu až 7,8 l/100 km.

AUTOMATICKÁ PREVODOVKA TORQUEFLITE®

Toto mení situáciu. Špičková osemstupňová automatická prevodovka TorqueFlite® najvyššej triedy poskytuje presnosť a efektívnosť na svetovej úrovni spolu s dostupným režimom Sport a dostupným radením na volante.

ZLEPŠENÝ POHON VŠETKÝCH KOLIES

Obstoja v akejkoľvek búrke. Dodge Charger je jediným americkým štvordverovým vysoko výkonným vozidlom s dostupným pohonom všetkých kolies, aby vám poskytol pevnú kontrolu aj v drsných podmienkach. Tento systém je technologicky najvyspelejším systémom pohonu všetkých kolies s odpojením prednej nápravy vo svojej triede. Pre bezproblémovú integráciu obsahuje okrem odpojenia prednej nápravy aj aktívnu prevodovú skriňu.

DOSTUPNÉ RADIACE PÁKY

Ovládacie prvky z liateho kovového lopatkového radiča, ktoré umožňujú vodičovi vyvýšené ovládanie, umožňujú radiť prevodové stupne bez toho, aby ste zložili ruky z volantu.

KLASICKÁ SILA SA SPÁJA S MODERNOU TECHNOLÓGIOU

PRVOTRIEDNE BRZDY

VYSOKOVÝKONNÉ BRZDY SO ŠTYRMI PIESTAMI BREMBO

Brzdový systém Brembo so štyrmi piestami ponúka zlepšené ovládanie riadenia v extrémnych brzdných alebo klzkých podmienkach.

ULTRA VYSOKOVÝKONNÉ BRZDY SO ŠIESTIMI PIESTAMI BREMBO

S brzdovým systémom Brembo so šiestimi piestami zažijú vodiči brzdiaci výkon ako na pretekárskej dráhe a kontrolu na otvorenej ceste.

FARBY BRZDOVÉHO STRMEŇA

Brzdite vo veľkom štýle. Brzdový systém Brembo so štyrmi piestami ponúka červené alebo čierne strmene, ktoré prezentujú určitý postoj. S brzdovým systémom Brembo so šiestimi piestami si môžete vybrať červenú, čiernu, bronzovú alebo oranžovú.

SILNÝ A S NÍZKOU SPOTREBOU

Dodge Charger poskytuje vynikajúcu úsporu, takže môžete tráviť viac času na otvorenej ceste.

DYNAMICKÝ POHON ZADNÝCH KOLIES

Pracovali sme na výkone zadnej časti. Pohon zadných kolies (RWD) poskytuje vodičom skutočný pocit vysokej výkonnosti tým, že pomáha pri priľnavosti kolies k vozovke pri zatáčaní. RWD poskytuje zdokonalenú trakciu a schopnosť dosiahnuť takmer 50/50 rozloženie hmotnosti vpredu a vzadu.